O mnie

Katarzyna Bonisławska – jestem psychoterapeutą, trenerem grupowym, absolwentką pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Ukończyłam  Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych prowadzone przez Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji oraz szkołę psychoterapii grupowej w ramach „Gabinetów Gestaltowskich” – Kraków. Obecnie jestem w trakcie 4 – letniego szkolenia psychoterapeutycznego rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne realizowanego przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie.

Pracuję przede wszystkim w podejściu humanistyczno-egzystencjalnym (terapia skoncentrowana na osobie, terapia Gestalt, terapia skoncentrowana na emocjach). Prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową oraz warsztaty psychologiczne i szkolenia. Moja praca objęta jest superwizją.

„W psychoterapii ważne jest dla mnie spotkanie z drugim człowiekiem, towarzyszenie mu w lepszym rozumieniu siebie, odkrywaniu własnego potencjału, rozwiązywaniu problemów i poszukiwaniu własnej drogi do dobrego życia”

Top